Featured Website

Gardenproducts.pl

Firma oferuje kompletne rozwiązania dla ogrodów. Sprzedaż, serwis oraz wypożyczalnia sprzętu ogrodniczego to nie wszystko, co posiadamy w swojej ofercie. Wykonujemy również profesjonalne usługi zieleniarskie – od zaprojektowania ogrodu czy innych terenów zieleni po ich całościową realizację

Wszystko, co zielone jest nam bliskie...

Rozplanowywanie roślin i elementów małej architektury w Twoim ogrodzie to najprzyjemniejsza część całego procesu. Najpierw jednak przygotujemy dla Ciebie indywidualną wycenę prac, żebyś wiedział na co się porywasz. Oferujemy usługi ogrodnicze na najwyższym poziomie, dlatego kiedy już zabieramy się do pracy, chcemy mieć rozwiązane ręce: jeśli Ty znasz przybliżoną cenę usługi i ją akceptujesz, my możemy swobodnie poruszać się po ogrodach naszej wyobraźni i wybierać dla Ciebie najlepsze rozwiązania. Ogród którego jeszcze nie ma stworzymy takim, jak sobie go wymarzyłeś. Ogród wymagający prac porządkowych oraz wykonania nowych nasadzeń doprowadzimy do stanu idealnego. Zajmiemy się trawnikiem, chwastami, potrzebującym pomocy drzewostanem.

DEALER MARKI STIGA, AUTORYZOWANY SERWIS NAPRAWCZY ORAZ WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU OGRODNICZEGO

Jeśli masz ochotę poczuć się w swoim ogrodzie jak pan na włościach, możesz część prac wykonać sam. Nasza wypożyczalnia maszyn to bogato wyposażony park maszynowy: znajdziesz tu i najprostszą kosiarkę, i glebogryzarkę, i traktorek z osprzętowaniem. Jeżeli jednak nie masz wprawy w pracach ogrodowych, wraz ze sprzętem przyjedzie do Ciebie wykwalifikowany operator. Obok wypożyczalni działa serwis maszyn ogrodniczych. Możesz u nas naostrzyć, nasmarować, wyregulować, wymienić, wyczyścić – maszyny ogrodnicze nie mają dla nas tajemnic. Naprawiamy urządzenia wszystkich marek. Od sposobu eksploatacji, przechowywania, serwisowania zależy jak długo będzie Wam służył. Od wielu lat naprawiamy sprzęt ogrodowy, który dociera do nas z całego kraju. Współpracujemy zarówno z największymi marketami w Polsce, jak i z indywidualnymi użytkownikami. Fachowość naszych specjalistów jest doceniana, stąd lista firm i osób, które nam zaufały jest coraz dłuższa i wierzymy, że również Państwo do niej dołączycie – my dołożymy wszelkich starań aby tak się stało. Zapraszamy też do naszego sklepu, w którym kupisz urządzenia ogrodnicze do pielęgnacji zieleni oraz systemy nawadniające.

PROJEKTOWANIE I ARANŻACJA OGRODÓW PRZYDOMOWYCH ORAZ WIELKOPOWIERZCHNIOWYCH TERENÓW ZIELENI

Kupiłeś wymarzony dom. Z niedowierzaniem spoglądasz na działkę: choć masz bujną wyobraźnię, nie jesteś w stanie wyobrazić sobie, że tu, gdzie teraz piętrzą się deski, króluje pobudowlany gruz i błoto będzie kiedyś piękny ogród. A może masz już stary zasiedziały ogród, który dopomina się renowacji, przearanżowania – wymyślenia na nowo? Projektowanie ogrodów od zera jest równie pasjonujące jak aranżacja ogrodów już istniejących na nowo. Nie dość, że wiemy jak się do tego zabrać; że mamy wieloletnie doświadczenie i park maszynowy do dyspozycji to jeszcze naprawdę kochamy naszą pracę. Projektowanie i aranżacja ogrodów to zajęcie na poły magiczne: to trochę jak stwarzanie kolejnych światów.

OGRODOWE PORADY SPECJALISTÓW, KONSERWACJA I PRZEGLĄDY BOISK ORAZ PLACÓW ZABAW, USŁUGI DODATKOWE

Jeśli jesteś zapalonym ogrodnikiem, na pewno jesteś też kopalnią wiedzy na temat ogrodów. Wiesz także, że im dalej w las, tym więcej drzew – im człowiek dłużej zajmuje się ogrodem, tym więcej pytań ma odnośnie jego pielęgnacji. Nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na twoje pytania. My także nie ustajemy w zdobywaniu wiedzy i śledzeniu ogrodniczych nowinek. Część informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej, po resztę zapraszamy do naszej placówki w Kaliszu. Możesz też do nas zadzwonić. Ogrodowe porady specjalistów mogą uratować niejeden ogród! Nie wiesz – zapytaj. Nie jesteś pewny – skonsultuj się z nami.

Co oferujemy?

Udzielamy rabatów na cały asortyment bez wyjątku 2% cashback oraz 1,5 SP za każde wydane 450pln korzyści z każdej transakcji.

Więcej:

Oleo Mac

Usługi utrzymania ogrodów

Ale Cashback to nie tylko firmy lokalne. Jeśli masz aplikację, możesz odnosić korzyści również w wielkich sieciach!